Muszę się w końcu przełamać i napisać coś.. Z ogromną skruchą. Tak, tu Saritka1995 - która zawiodła siebie i Was, Moi Kochani. Długo mnie nie było. Na blogu nic się nie działo. A to wszystko jest z mojej wyłącznej winy. Nie próbuję się tutaj tłumaczyć ani usprawiedliwiać, bo nie znam takich powodów. Jednak już jestem. Będę. Częściej. Tak. Nie codziennie, ale przynajmniej raz w tygodniu.. Przyrzekłam to sobie. Nie chcę tego wszystkiego zepsuć, co było takie piękne. Żyło i istniało. Pragnę rozbudować nieco przekrój bloga - nie będzie tu wyłącznie metamorfoz i porad, ale także interesujące arykuły na różne tematy, nie tylko dotyczące Stardoll.
Kolejną ważną zmianą jest fakt, że poszukuję nowej Redaktorki, osoby kreatywnej i szalonej, z poczuciem stylu, otwartej na wszelkie zmiany. Jeśli któraś z Was byłabym zainteresowana współpracą z Nami, daj znać. Możesz napisać na blogu bądź na Stardoll w mojej Księdze. Będę czekać :)
Aha i zapomniałabym o bardzo ważnej sprawie :) Dziękujemy Wam za 10 tysięcy wyświetleń! Chcemy więcej!
Zapowiada się interesująco.
OdpowiedzUsuńTrzymam kciuki.
Ja byłabym zainteresowana, chociaż jeszcze nigdy nie prowadziłam bloga, ale zawsze musi być ten pierwszy raz... Z języka polskiego miałam 6 na koniec, więc nie robię błędów ortograficznych. Bardzo lubię pisać i jestem otwarta na świat ;) Interesuję się też rzeczami artystycznymi (DIY) np. robienie kolczyków, biżuterii itp. Mogłabym pisać też takie artykuły... Znam się na modzie i mam swój styl. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć to napisz do mnie na stardoll: ewa_farna_ewcia
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, że jeśli mnie wybierzesz to będzie nam się miło współpracowało.