piątek, 14 października 2011

JulAdiCool.

Pierwsze po dłuższej przerwie metamorfozy :) 

Przed: Poprawnie, ale nudno. Nic się nie dzieje.. Elementy twarzy niepoprawnie ustawione (oczy za wysoko). + za dobrany kolor brwi :)
Po: Moja wersja. Opuściłam oczy. I masz całkiem inny wyraz twarzy.

Przed: Nie lubię tych ubrań z PPQ, ale okej - kwestia gustu. Poprawnie, ale brak kreatywności.
Po: Hm, nie dziwię się braku polotu w Twoich strojach.. Z taką szafą. Tya. 
Dobra rada: Uzupełnij szafę. Koniecznie!

Ocena końcowa: 3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz