piątek, 14 października 2011

Zoo22.


  Przed: Makijaż ładny i staranny. Usta trochę za mocne. Ale brwi! Nie ten kolor, nie.
Po: Jej, uwielbiam ten kolor na tych włosach. Make up delikatniejszy. Mrau.

Przed: -,-? Ok. Nie skomentuję tego, lepiej nie.
Po: Więcej polotu i inwencji. Starałam się, ale nic ciekawego Twoja szafa nie posiada.
Dobra rada: Zakupy + more imagination, yeahh.

Ocena końcowa: 4

1 komentarz:

  1. Ładnie.Tak bardziej kreatywnie..? Coś mnie urzekło. Ja też uwielbiam tą farbę.:D

    OdpowiedzUsuń