piątek, 14 października 2011

-_CheRRy_-.

Przed: XD XD XD O ja nie mogę. Przepraszam, ale nie wypowiem się. 
Po: Czyż nie lepiej, Moja Droga?

Przed: -,- Szajse. Na górze kwiatki, a rajstopy w kratkę. Szczegóły pomijam, bo zbyt wiele.. 
Po: Przepraszam, że nie ma butów, ale żadne nie pasowały. Tya. 
Dobra rada: Albo zmień makijaż i strój albo.. -,-

Ocena końcowa: 1

1 komentarz:

  1. Wiem, wiem że dla każdego `jestem szajse`. Cóż, taka jestem, taki mój styl. Metamorfoza bardzo ładna, medoll wygląda podobnie jak ja przed kilkoma miesiącami. Taki już mój los, takiego mam "stylaaa" ;3

    -_CheRRy_-

    OdpowiedzUsuń