Przed: XD XD XD O ja nie mogę. Przepraszam, ale nie wypowiem się.
Po: Czyż nie lepiej, Moja Droga?
Przed: -,- Szajse. Na górze kwiatki, a rajstopy w kratkę. Szczegóły pomijam, bo zbyt wiele..
Po: Przepraszam, że nie ma butów, ale żadne nie pasowały. Tya.
Dobra rada: Albo zmień makijaż i strój albo.. -,-
Ocena końcowa: 1


Wiem, wiem że dla każdego `jestem szajse`. Cóż, taka jestem, taki mój styl. Metamorfoza bardzo ładna, medoll wygląda podobnie jak ja przed kilkoma miesiącami. Taki już mój los, takiego mam "stylaaa" ;3
OdpowiedzUsuń-_CheRRy_-