sobota, 15 października 2011

Preety in pink.


Mamy jesień, za oknem brzydko, aż się nie chce nic robić. Nie lubię tego, nie. Cały dzień nad książkami, a w przerwach Stardoll - jak ja lubię taką naukę. Dzisiejszy strój? Feministka z różem, ja.



Potrzebuję nowego nagłówka i kolorów. Jakie preferujecie? 
Podoba się Wam taki cykl? Czy nie? Co sądzicie?

1 komentarz:

  1. Według mnie mogłabyś dodać nagłówek w kolorystyce:
    -zielony, turkusowy
    -beż, brąz i biel
    -jesienne-czerwony, żółty, pomarańczowy

    ewa_farna_ewcia

    OdpowiedzUsuń