Mamy jesień, za oknem brzydko, aż się nie chce nic robić. Nie lubię tego, nie. Cały dzień nad książkami, a w przerwach Stardoll - jak ja lubię taką naukę. Dzisiejszy strój? Feministka z różem, ja.
Potrzebuję nowego nagłówka i kolorów. Jakie preferujecie?
Podoba się Wam taki cykl? Czy nie? Co sądzicie?

Według mnie mogłabyś dodać nagłówek w kolorystyce:
OdpowiedzUsuń-zielony, turkusowy
-beż, brąz i biel
-jesienne-czerwony, żółty, pomarańczowy
ewa_farna_ewcia