Hmm... Według mnie jest bardzo ładny, ale zmieniłabym tą czarną bluzkę, bo jakoś nie pasuje do reszty. Ciało i włosy są naprawdę ładne. Mam nadzieję, że dodasz też adres bloga ;)ewa_farna_ewcia
Moim zdaniem jest o wiele ładniejszy od poprzedniego. Myślę, że te kolory ładniej się prezentują, a nagłówek jest naprawdę śliczny. :)
Hmm... Według mnie jest bardzo ładny, ale zmieniłabym tą czarną bluzkę, bo jakoś nie pasuje do reszty. Ciało i włosy są naprawdę ładne. Mam nadzieję, że dodasz też adres bloga ;)
OdpowiedzUsuńewa_farna_ewcia
Moim zdaniem jest o wiele ładniejszy od poprzedniego. Myślę, że te kolory ładniej się prezentują, a nagłówek jest naprawdę śliczny. :)
OdpowiedzUsuń