sobota, 15 października 2011

Nowy wygląd.

Co o Nim sadzicie? Zmieniłybyście coś? Może stary był lepszy? 
Czekam na komentarze.

Pozdrawiam - Saritka1995.

2 komentarze:

  1. Hmm... Według mnie jest bardzo ładny, ale zmieniłabym tą czarną bluzkę, bo jakoś nie pasuje do reszty. Ciało i włosy są naprawdę ładne. Mam nadzieję, że dodasz też adres bloga ;)

    ewa_farna_ewcia

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem jest o wiele ładniejszy od poprzedniego. Myślę, że te kolory ładniej się prezentują, a nagłówek jest naprawdę śliczny. :)

    OdpowiedzUsuń