Ja również nie cierpię tych dni tygodnia, ale uważam też, że to niesprawiedliwe, że poniedziałek jest tak daleko od piątku, a piątek tak blisko poniedziałku... Denerwuje mnie to. Dziwne, rzadko mnie coś denerwuje...
ładna stylizacja.
hehe Marica ciekawe spostrzeżenie kreacja mi się podoba!!!
Ja również nie cierpię tych dni tygodnia, ale uważam też, że to niesprawiedliwe, że poniedziałek jest tak daleko od piątku, a piątek tak blisko poniedziałku... Denerwuje mnie to. Dziwne, rzadko mnie coś denerwuje...
OdpowiedzUsuńładna stylizacja.
OdpowiedzUsuńhehe Marica ciekawe spostrzeżenie kreacja mi się podoba!!!
OdpowiedzUsuń