niedziela, 16 października 2011

Take it.

Koniec, koniec. Nie znoszę niedzieli. Nie znoszę poniedziałków. Nie. Nie. 
Kiedy dzisiaj wyszłam na dwór, myślałam, że umrę. Nienawidzę zimy. Nic nie lubię. Nie.
Mam dzisiaj dziwny humor, nie? 



3 komentarze:

  1. Ja również nie cierpię tych dni tygodnia, ale uważam też, że to niesprawiedliwe, że poniedziałek jest tak daleko od piątku, a piątek tak blisko poniedziałku... Denerwuje mnie to. Dziwne, rzadko mnie coś denerwuje...

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe Marica ciekawe spostrzeżenie kreacja mi się podoba!!!

    OdpowiedzUsuń