To trudna decyzja, zaważywszy na to, że bardzo cenię wszystkich użytkowników. Dziewczyny, które zgłosiły swoją kandydaturę, to osoby z ogromnym wyczuciem stylu i pewną dozą pewności siebie. Są wszelako uzdolnione, co wywnioskowałam z ich wypowiedzi. Nie chcę okazać się tu osobą pośrednią, kierującą się jedynie wyglądem, ale Internet, to miejsce okrutne, a Stardoll tym bardziej. Przeglądałam wielokrotnie Wasze konta i stroje. Jedne są lepsze, drugie mają całkiem inną wizję., którą także szanuję. Jednak przy tym wyborze musiałam się kierować wizją bloga - o jasno ( przynajmniej według mnie) ustalonych kryteriach. Jednakże dziękuję Wam wszystkim za zgłoszenie - każda wiadomość od Was to jeden mój uśmiech na twarzy. Dziękuję Wam!
Wracając do Redaktorki. Postanowiłam przyjąć na stałe jedną, a na okres próby dwie, ponieważ mam dwie mocne kandydatury. Jedna z Was okaże się tą Jedyną. Z czego wynika liczba nowo przyjętych? Martyna (kiedyś Tram12345) będzie pisać okazjonalnie, a z Anią (Mary_174) nie mam żadnego kontaktu i nie wiem, co się dzieję. Czas pokaże. Niemniej jednak, bardzo chcę, aby blog istniał, aby coś się działo i przynosiło to niewymierne korzyści (oczywiście duchowe).
Podsumowując, do pisania na blogu zgłosiło się siedmioro kandydatów, a dokładniej:
-> strzadala
-> Tia1610
-> wiki912
-> ewa_farna_ewcia
-> kolin.miss100
-> didi545
-> Pinki-098.
Z tej grupy wybrałam dwie: Tia1610 i didi545.
Tia zaczarowała mnie swoim stylem i jedynym z outfitów. Cud. Istny mistersztyk. A didi? Naturalnością. Swobodą. Jesteście całkiem inne, dlatego zaryzykowałam i wybrałam Was. Pokładam w Was całą moją nadzieję.
Więcej informacji dla Was powiem, kiedy zgłosicie się do mnie na Priv. Sprawdzę, czy czytacie bloga, dlatego nie podam informacji w księgach. Macie czas do wtorku. Jeśli nic nie dojdzie do mnie, biorę kolejne dwie w kolejce :)
Ponadto, chcę dodać jeszcze parę słów - do Marica_13. Jeżeli tylko zmienisz swoje zdanie, błagam Cię daj znać. Jesteś wyjątkowa, dlatego ten blog bardzo Cię potrzebuje :)
Pozdrawiam - Saritka1995.

Gratuluje ;]
OdpowiedzUsuńgratki!!!
OdpowiedzUsuńTrzymam za was kciuki ;)
ewa_farna_ewcia
Szkoda, że nie wygrałam ale gratulacje!!!
OdpowiedzUsuńDziękuje!
OdpowiedzUsuńJak zmienię to Cię poinformuje, przecież wiesz dlaczego nie mogę...
OdpowiedzUsuńGratki :P
OdpowiedzUsuńFruzia331