niedziela, 6 maja 2012

# 10 - Purple Paradise.

Cześc! 
dzisiaj niedziela, wyczekana i bardzo obsyta. : )


blazer - It Girls
spódnica - BASIC
spodnie - Bonjur Dizou
torebka - Monte Carlo
buty - Wild Candy .

CENA STYLIZACJI : 0 sd & 199 sm . ( stylizacja dla NSS )


3 komentarze:

  1. Prosta i ładna - czyli tak jak lubię.Jak pomyślę że jutro mam już iśc do szkoły i wstac o 6 to mi się chce płakac...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj ja też idę jutro, ale tylko na dzień sportu. a potem już lepiej, nie idziemy, bo matury są ;D

      Usuń
    2. a ja jeszcze nie idę . <3

      Usuń