Prosta i ładna - czyli tak jak lubię.Jak pomyślę że jutro mam już iśc do szkoły i wstac o 6 to mi się chce płakac...
oj ja też idę jutro, ale tylko na dzień sportu. a potem już lepiej, nie idziemy, bo matury są ;D
a ja jeszcze nie idę . <3
Prosta i ładna - czyli tak jak lubię.Jak pomyślę że jutro mam już iśc do szkoły i wstac o 6 to mi się chce płakac...
OdpowiedzUsuńoj ja też idę jutro, ale tylko na dzień sportu. a potem już lepiej, nie idziemy, bo matury są ;D
Usuńa ja jeszcze nie idę . <3
Usuń