Witajcie Kochani!
Dziś dzień szkoły. Niestety to środek tygodnia. Jestem zawiedziona, ponieważ
przez szkołę nie mam weny. ) :
bluza - miss sixty
spodnie - projekt Tia1601
kopertówka - pretty'n love
okulary - facebook
buty - BASIC
bandana - RIO
bluza - Miss Sixty
naczyjnik - Liu Jo
spodnie - bonjur dizou
buty - Liu Jo, WOTW
kopertówka - darmówka
STYLIZACJA SIĘ PODOBA? C( :

Bardziej podoba mi się ta pierwsza stylizacja, chociaż ta pastelowa też jest okey :)
OdpowiedzUsuń