W szkole, w domu, na dworze. Nigdzie nie mogę znaleźć dla siebie miejsca. Źle mi jakoś...
Spódnica - Young Hollywood/sb
Shirt1 - Archive/sb
Bluzka - Bonjour Bisou/sh
Futerko - Archive/sb
Torebka - b/n
Buty - Decades/sb
Pasek - Decades/sb



stylizacja jakoś nie w moim typie, na szczęście jutro piątek ♥
OdpowiedzUsuńNie przepadam za takimi stylizacjami, ale ta mi się podoba. Futerkowa kamizelka jest po prostu świetna, tak samo jak spódnica. Chętnie bym się tak ubrała na Stardoll, niestety nie mam żadnej z rzeczy, które wykorzystałaś w stylizacji.
OdpowiedzUsuńLadyYorkLove