sobota, 5 maja 2012

# 9 - . . .

Witajcie!
dziś sobota! tak! jutro balanga! nie mogłam się doczekac ( :
a co do stylizacji, to bardzo biedna, ponieważ nie miałam zbyt pomysłu, ale dzisiaj wieczorem się
postaram o lepszą .


bluza - bonjur dizou
bluzka - fudge
spodenki - fudge
okulary - otto
torebka - stardoll 
buty - bonjur dizou.


CENA STYLIZACJI : 21 sd & 44 sm . c( :





4 komentarze: