Witajcie!
dziś sobota! tak! jutro balanga! nie mogłam się doczekac ( :
a co do stylizacji, to bardzo biedna, ponieważ nie miałam zbyt pomysłu, ale dzisiaj wieczorem się
postaram o lepszą .
bluza - bonjur dizou
bluzka - fudge
spodenki - fudge
okulary - otto
torebka - stardoll
buty - bonjur dizou.
CENA STYLIZACJI : 21 sd & 44 sm . c( :





śliczna ;D
OdpowiedzUsuńpodoba mi się połączenie bluzki z marynarką ;d
OdpowiedzUsuńkupiłam te buty za 2sm w bazaarku <3 ;d
OdpowiedzUsuńZgadzam się z Saritką :D
OdpowiedzUsuń