Od dzisiaj każdy post będzie podpisywany nie tylko na dolnym pasku, ale także pewnym gadżetem, by nasi czytelnicy mogli bez szukania wiedzieć, kto jest jego autorem. To jest zrobione nie tylko dla wygody, ale także dla wyglądu. Jeżeli pomysł nie przyjmie się, usuniemy go. Na razie jednak chciałabym, abyśmy podpisywały się tak na czas próbny - do 3 czerwca.
:D
OdpowiedzUsuńJakbym mogła to tu zgłaszam się do metki c;
Fajny pomysł,jestem na `tak`
OdpowiedzUsuńDa się zrobić C: fajnie, fajnie
OdpowiedzUsuńhiruki
Zgadzam się z wiki912 ; 3
OdpowiedzUsuń