niedziela, 20 maja 2012

Gadżety dla Autorów bloga


Od dzisiaj każdy post będzie podpisywany nie tylko na dolnym pasku, ale także pewnym gadżetem, by nasi czytelnicy mogli bez szukania wiedzieć, kto jest jego autorem. To jest zrobione nie tylko dla wygody, ale także dla wyglądu. Jeżeli pomysł nie przyjmie się, usuniemy go. Na razie jednak chciałabym, abyśmy podpisywały się tak na czas próbny - do 3 czerwca. 





4 komentarze: