wtorek, 22 maja 2012

# 13 .

Cześć .
Przepraszam za brak postów na blogu, ale mojej przyjaciółce zmarł tata : C
i postanowiłam jakoś jej dotrzymać towarzystwa . 


bluzka - ORGINAL FUTURE .
spodnie - bonjur dizou
buty - RIO
kopertówka - VOLIE .

wybaczcie za brak weny . : CC



1 komentarz:

  1. O bardzo współczuję Twojej koleżance, rozumiem, to musi byc dla niej poważna strata, stylizacja ładna.

    OdpowiedzUsuń