Cześć .
Przepraszam za brak postów na blogu, ale mojej przyjaciółce zmarł tata : C
i postanowiłam jakoś jej dotrzymać towarzystwa .
bluzka - ORGINAL FUTURE .
spodnie - bonjur dizou
buty - RIO
kopertówka - VOLIE .
wybaczcie za brak weny . : CC


O bardzo współczuję Twojej koleżance, rozumiem, to musi byc dla niej poważna strata, stylizacja ładna.
OdpowiedzUsuń