Przed - Nie podoba mi się! Jest tak różowo, tzn. nie żebym miała coś do różu ,ale ten makijaż wygląda bardzo tandetnie. Części twarzy tj. usta, nos i oczy są OK, ale brwi ... Włosy też nie pasują .
Po - Bardzo ,ale to bardzo mi się podoba. Jest tak dziewczęco. Kocham te włosy! *.*
Przed - Ubranie też nie zachwyca. Fajnie, że jest zachowana kolorystyka ,ale jest troszkę nudno.
Po - Bez żadnego szału ,ale podoba mi się. Gdyby nie te włosy ,byłoby cudownie :)
Ocena : 4



Mi się tam podoba mój styl :D
OdpowiedzUsuńAle dzięki za metamorfozę :)
Podoba mi się wszystko `po`
OdpowiedzUsuńMakijaż " przed " to po prostu KIT. Zbyt różowy, zbyt słodki, zbyt dziewczęcy. " po " jest znacznie lepiej, jednak troszeczkę nudno. Czegoś mi tu brakuje, ale nie wiem czego.
OdpowiedzUsuńUbiór " przed " normalny, nie zachwyca mnie. " po " jest dosyć ładnie, fajna kolorystyka.
LadyYorkLove