niedziela, 13 maja 2012

NOWY SPOSÓB NA ZARABIANIE.


   Każdy z Nas chce mieć sd na nowe ciuchy, gadżety. Każdy z Nas wiele razy zastanawiał się, jak łatwo je zdobyć, by mieć, a nie stracić dużo z telefonu. Sama ciągle zastanawiam się nad tym. I proszę, oto jedna dziewczyna - bardzo zaradna wymyśliła sobie świetny sposób na wzbogacenie się. A jak? Bardzo prosto - spam. Któż z Nas nie spamuje.. Każdy zapewne w różnych celach ogłaszał się w czyichś Księgach Gości. Spam często, ba - prawie zawsze odbierany jest jako 'zuo', coś powszechnie zakazanego. 

Niejaka oliwcia_paris postanowiła wykorzystać to powszechne zjawisko. Oto, co można wyczytać z jej prezentacji:

>>kliknij, by powiększyć<<
(Nienawidzę spamu. Jeśli chcesz zareklamować swój bazar, apartament lub klub w mojej Księdze Gości, zapłać mi 11sd za swoją reklamę albo usuń swoją wiadomość. To nie jest darmowe.)

Jak nie patrzeć pomysł godny uwagi..Ale czy ktoś płaci jej za swoje wiadomości? Szczerze wątpię. Sama - przyznaję się bez bicia - dość często spamuje, ale nie zapłaciłabym ani grosza za taką reklamę. Dziewczyna nie jest nawet na tyle znana, by mieć gwarancję, że choć trochę więcej osób przeczyta naszą 'ofertę'. 

Co Wy sadzicie na temat takiego typu 'zarabiania'? Spodobał się Wam ten pomysł i wykorzystacie go u siebie? Czy może jesteście sceptycznie nastawione na ten pomysł? Czekam na Wasze opinie.

6 komentarzy:

  1. Nie skorzystam. ; D
    Nie sądzę, by ktoś chciał wydawać 11 sd na reklamę. Już lepiej wysłać wiadomość transmitową ( po polsku - ok.3 sd, po angielsku ok 5 sd , nwm, czy na pewno, dawno nie wysyłałam ). ; D
    Sama spamuję dosyć rzadko, jak już, to reklamuję bloga.

    LadyYorkLove

    OdpowiedzUsuń
  2. Lol ! haha nikt nie zapłaci napewno . ;DD

    OdpowiedzUsuń
  3. hahahaha! żeby móc tak zarobic najpierw trzeba byc sławnym...nikt nie jest na tyle głupi żeby kupic taką reklamę...

    OdpowiedzUsuń
  4. AHAHAHAHAHAH O JEZU ALE AFERA! hahahaha to jest po to, żeby nie spamowali w KG! Chyba logiczne, że nikt nie zapłaci za reklamę w księdze gości. Omfg, nie macie się czego czepiać :D Gdybym nie wpisała oliwcia_paris w google, nawet bym nie wiedziała, że obsmarowujesz mi dupę za plecami :D

    OdpowiedzUsuń
  5. hahaha ale jesteście ograniczeni włącznie z autorką postu. Proste i logiczne jest, że w KG pisze się to na co ma się ochotę. Do reklam służą transmitki więc wypad tam i nie zostawiać po sobie ścierwa. Generacja pasożytów i pokemonów, właśnie tak żeruje na innych, ktoś płaci za transmitkę, żeby coś sprzedać a w KG pokazuje się 500 pieprzonych wpisów BAZAR SALE i innego badziewia. Jak bym chciała płacić za czyjąś reklamę bym dała ogłoszenie daje 5sd za gówno w mojej KG.
    Za małe macie rozumki, żeby to ogarnąć. Nie bredź dziewczynko o zarobku bo 10 sd czy 100sd to jałmużna na stardoll kupuje się ciuch za 250sd żeby go sprzedać za 1500sd. zamiast pieprzyć ucz się od tych, którzy nie mają problemu z kasą.


    @ wiki912 a kto komu zabroni, tak zrobić ?? Ze szczerego serca życzę ci żebyś była taka sławna jak jesteś cofnięta :)
    @ Aniula1233 w dupie mamy, żeby ktoś płacił ( bo w dupie mamy te 10sd) chodzi o to żeby nie sprzątać waszego gówna z KG co się zdarza notorycznie jak cie nie stać na transmitkę to cię nie staćteż na wpis do mojej kg więc wypad.
    @ LadyYorkLove ja również nie sądzę dlatego od 2 miesięcy mam spokój w swojej KG.

    OLIWCIA patrzeć tylko jak napiszą że kejla12 nie chce zostać CG i ma w dupie statuetki i pokemonów.
    No popatrz jaką aferę można zrobić z tego że wkurwia cię spam :) Pozdro:)

    OdpowiedzUsuń