Przed : Podoba mi się tu tylko i wyłącznie makijaż,oczy i usta. Ale ten nos,to nie do zniesienia .
Po : Makijaż taki różowo-czerwony,dałam troszkę błyszczyku i zmieniłam włosy na dłuższe i falowane.
Przed: Czapka i okulary,szal,buty do wyrzucenia.I dać inne.
Po: Brązowo ...Kocham to. ♥
Ocena końcowa : 3+
I jak ?
thx ;D
OdpowiedzUsuńPodoba mi się jedynie stylizacja `po`.
OdpowiedzUsuń