niedziela, 6 maja 2012

patka13_

Przed : Podoba mi się tu tylko i wyłącznie makijaż,oczy i usta. Ale ten nos,to nie do zniesienia .
Po : Makijaż taki różowo-czerwony,dałam troszkę błyszczyku i zmieniłam włosy na dłuższe i falowane.

Przed: Czapka i okulary,szal,buty do wyrzucenia.I dać inne.
Po: Brązowo ...Kocham to.  ♥

Ocena końcowa : 3+


I jak ?

2 komentarze: