wtorek, 15 maja 2012

Placebo - Wouldn't It Be Good



Placebo - Wouldn't It Be Good

Nigdy nie wiem jakie nazwy postów dawać, więc będziecie mieć tytuły piosenek.
Co do stylizacji: jest ona jedną z starszych, ale i tak ją lubię.Czekam na krytykę + szczerzę dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim moim postem.

bluzka- Perfect Day
biały kołnierzyk- Monster High
łańcuchy- starbazaar
spódnica- Volie
buty- Mortal Kiss/ sb
okulary- Voile Holiday Tribute/ sb

hiruki



8 komentarzy:

  1. Rewelacja,tylko trochę za prosto jak na mnie, ale i tak good.

    OdpowiedzUsuń
  2. dla mnie prosta ta, bije na łeb i na szyję wszystko XD za to, kocham cię, Hiruki!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest ślicznie, trochę " normalnie ", ale i tak świetnie ( jak już pisałam ). : D

    OdpowiedzUsuń