Placebo - Wouldn't It Be Good
Nigdy nie wiem jakie nazwy postów dawać, więc będziecie mieć tytuły piosenek.
Co do stylizacji: jest ona jedną z starszych, ale i tak ją lubię.Czekam na krytykę + szczerzę dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim moim postem.
bluzka- Perfect Day
biały kołnierzyk- Monster High
łańcuchy- starbazaar
spódnica- Volie
buty- Mortal Kiss/ sb
okulary- Voile Holiday Tribute/ sb
hiruki


Rewelacja,tylko trochę za prosto jak na mnie, ale i tak good.
OdpowiedzUsuńdziękuję.
Usuńhiruki
dla mnie prosta ta, bije na łeb i na szyję wszystko XD za to, kocham cię, Hiruki!
OdpowiedzUsuń♥ haha dzięki
Usuńhiruki
Ładniee . ;D
OdpowiedzUsuńDziękuję C:
Usuńhiruki
Jest ślicznie, trochę " normalnie ", ale i tak świetnie ( jak już pisałam ). : D
OdpowiedzUsuńhaha dziękuję ;>
Usuńhiruki