niedziela, 20 maja 2012

WYGRANA! + info.


Dziękuję Wam za wsparcie w sprawie z Roszpunką_love. Udało się nam nawrócić ją, by usunęła moje prace. Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Dla mnie znaczy to bardzo wiele. Mam nadzieję, że już nigdy nie przydarzy mi się taka historia. Tymczasem.. może wrócę do graficzenia? 

Chcę Wam jeszcze powiedzieć, że nie będzie mnie na sd i tutaj przez najbliższe trzy dni. Jadę z klasą na wycieczkę na Słowację :) Może pokażę Wam potem kilka zdjęć..

Pozdrawiam - Saritka1995.

4 komentarze:

  1. Nareszcie, nienawidzę kopiowania. + życzę miłej wycieczki :D ja jadę do Gdańska, ale to dopiero 4czerwca(do wakacji zostało nam jeszcze 39dni!)

    OdpowiedzUsuń
  2. Graficz dalej ;> + miłej wycieczki.

    hiruki

    OdpowiedzUsuń