wtorek, 10 lipca 2012

Fabryka Stylu


Dawno nie było już tu żadnego artykułu, więc jako że mam teraz dość dużo wolnego czasu, który chcę przeznaczyć na promocję bloga, ale i nie tylko. Reszta na razie pozostanie tajemnicą ;) Mam wiele pomysłów na nowy wygląd i zawartość bloga, więc możecie się spodziewać ciekawych poradników i nowych cykli artykułów. Wiadomo, zajmuje to nieco czasu, ale obiecuję, że będą pojawiać się                         systematycznie. 

To pierwsza część nowego cyklu, a będzie nosił on nazwę - "Fabryka stylu". Będę prezentowała tutaj najciekawsze, najpopularniejsze rzeczy ze Starplazy, Starbazaru i perełki od prywatnych Stardollowiczów. Najpierw zajmijmy się Naszym czarodziejskim Centrum Handlowym. 

Starplaza była od zawsze. Wiele razy je wygląd ulegał zmianie. Kiedyś - mało nowoczesna przestrzeń, niezachęcające wnętrze, a teraz? Współczesność, Nasi admini postarali się, ale też sporo zepsuli. Nie mogę powiedzieć jednoznacznie, która wersja Starplazy podoba mi się bardziej, ale każda miała swoje zalety i wady.. Oto obrazek jak wyglądała jeszcze w 2010 roku i jak wygląda teraz: 


Wracając do ubrań.. Admini kiedyś nie rozpieszczali Nas dobrymi ubraniami w Starplazie. Rzadko można było kupić coś ładnego, a już rzeczy ładne i tanie to była totalna rzadkość. Ostatnimi czasy sytuacje zmieniła się na Naszą korzyść. Jest sporo dostaw nowych ciuchów - tańszych za Starmonety i Stardollary, i tych droższych - z metkami. Niemniej jednak każdy powinien sobie coś znaleźć. Kiedyś ja osobiście bardzo rzadko odwiedzałam Starplazę, ponieważ wiedziałam, że i tak w niej nic nie kupię, więc po co marnować sobie czas? Teraz zmieniło się to. Z wyszukiwarką można odnaleźć cuda, a jeśli poczeka się do comiesięcznych wyprzedaży, można 'obkupić' się za za wszystkie czasy :) 

A co jest teraz 'must have' ze Starplazy? Pokażę Wam listę rzeczy zarówno dla SS, jak i dla NSS. Gwarantuję, że brak pakietu nie oznacza gorzej. Sami się przekonajcie. 








Jak widać na założonym obrazku, nie trzeba być SS by świetnie wyglądać. Nie miałam żadnego problemu, żeby znaleźć ciekawe rzeczy za Starmonety, ba - wybór torebek czy innych dodatków jest nawet bogatszy niż za SD. 

Czy podobają się Wam takie artykuły? Chcielibyście, by były kontynuowane? Czekam na Wasze opinię. 

Które rzeczy są Waszymi ulubionymi? Macie jakieś? Czy artykuł zachęcił Was do kupna czegoś?

Pozdrawiam - Saritka1995.

7 komentarzy:

  1. Super. ;)
    Przyda się i..jeszcze więcej . :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba, chcę więcej! Zachęciłaś mnie do kupna kilku ubrań, wybrałaś same najlepsze i jedne z tych ładniejszych ^^. Świetne są!

    OdpowiedzUsuń
  3. Już od dawna planuje zakup tych rzeczy, ale fundusze mi nie pozwalają :(. Świetne ciuszki!Pzdr.

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo fajnie!

    OdpowiedzUsuń
  5. Cieszę się, że się Wam podoba :)

    OdpowiedzUsuń