wtorek, 10 lipca 2012

Metamorfoza o_ania_o

Cześć! Jestem Zuzia, mam 12 lat. Przez kilka dni będę robiła dla Was metamorfozy. Jestem na okresie próbnym, mam nadzieję, że spodobają Wam się moje metamorfozy ;).

A teraz moja pierwsza metamorfoza.

o_ania_o


PRZED: Napiszę szczerze, nie podoba mi się. Jest nudno. Za dużo czerni. Torebka nie bardzo pasuje, mogłaś jeszcze coś dodać.
PO: Mało co miałaś w szafie, te jazzówki raczej nie pasują, bo bluzka jest bardziej beżowa. No coś zrobiłam, ale było trudno.


PRZED: No już lepiej. Podobają mi się części twarzy. Makijaż jest trochę krzywy, nawet nie taki zły :).

PO: Musiałam obniżyć brwi, makijaż jest jaśniejszy. Pomalowałam też usta na kolor brzoskwiniowy. Zmieniłam włosy i ich kolor. Wyglądają lepiej.

OCENA : -3

 PORADA : Znajdź swój styl, zadbaj o to co masz w swojej szafie, kup więcej ubrań.

Jutro kolejna metamorfoza, miłego dnia -Zgonix.


7 komentarzy: