Cześć! Jestem Zuzia, mam 12 lat. Przez kilka dni będę robiła dla Was metamorfozy. Jestem na okresie próbnym, mam nadzieję, że spodobają Wam się moje metamorfozy ;).
A teraz moja pierwsza metamorfoza.
o_ania_o
PRZED: Napiszę szczerze, nie podoba mi się. Jest nudno. Za dużo czerni. Torebka nie bardzo pasuje, mogłaś jeszcze coś dodać.
PO: Mało co miałaś w szafie, te jazzówki raczej nie pasują, bo bluzka jest bardziej beżowa. No coś zrobiłam, ale było trudno.
PRZED: No już lepiej. Podobają mi się części twarzy. Makijaż jest trochę krzywy, nawet nie taki zły :).
PO: Musiałam obniżyć brwi, makijaż jest jaśniejszy. Pomalowałam też usta na kolor brzoskwiniowy. Zmieniłam włosy i ich kolor. Wyglądają lepiej.
OCENA : -3
PORADA : Znajdź swój styl, zadbaj o to co masz w swojej szafie, kup więcej ubrań.
Jutro kolejna metamorfoza, miłego dnia -Zgonix.




Lepiej ,,Po''. Strój twojej wersji jest genialny :)!
OdpowiedzUsuńMiło mi, dziękuję ;).
Usuńbardzo ładnie, podoba mi sie :>
OdpowiedzUsuńzgadzam sie, strój po jest o wiele lepszy :)
OdpowiedzUsuńIdealnie . ;)
OdpowiedzUsuńCieszę się niezmiernie, że wszystkim się podoba! ;3
OdpowiedzUsuńMi też się podoba! ;)
OdpowiedzUsuń