Dzisiaj weszłam w końcu zobaczyć, jak głosowaliście na redaktora ds. metamorfoz i zdziwiłam się, że tyle osób oddało swoje głosy w tej ankiecie. Bardzo mnie to cieszy, a z drugiej strony smuci, że jedna z dziewczyn będzie musiała odejść.. Choć może i dla przegranej znajdzie się tutaj mała, ciepła posadka? Jeszcze to uzgodnimy ;) Niemniej jednak, nie przeciągając już, ogłaszam wszem i wobec, że zgodnie z Waszymi głosami na blogu zostaje..
ZGONIX!
To jej metamorfozy bardziej przypadły Wam do gustu i to ona będzie nad je tworzyć. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów, mnóstwa siły i czasu, i cierpliwości do mnie, bo każdy, kto mnie zna dobrze wie, jaka jestem ;)
CO?! -.-
OdpowiedzUsuńcoś nie tak?
Usuńoo, bardzo się cieszę! dziękuję wszystkim głosującym, racja mam nadzieję, że znajdzie się coś dla LadyPrincesslov :).
OdpowiedzUsuńo i Kaawaa9, jak miło -.-
proszę bardzo . ^_^
UsuńGratuluję, Zuźka :) Dobra robota ;)
OdpowiedzUsuńmiło mi, że osoba, z którą 'rywalizowałam' umie się zachować w takich sytuacjach :) i dziękuję
UsuńNie mam zdania. Obie dziewczyny fenomenem nie są :/. Ale gratuluję i tak :)
OdpowiedzUsuń