Już w środę pojawi się kolejna część 'Krytyki na Dywaniku'. Tym razem pod Nasz ostrzał padną weronikadyndi, Wera11160, koralina2346. Szykujcie się dziewczyny na ostrą krytykę :)
W środę także pojawią się wyniki z poprzednie 'Krytyki'. Najlepsza stylizacja przejdzie do konkursu na outfit miesiąca. Będą fajne nagrody do zgarnięcia. Zapraszam wszystkich do obserwowania i komentowania.
Wkrótce - więcej nowości na blogu!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz