Na pierwszy rzut oka, nie wygląda tak źle, lecz jak się przyjrzę nie mogę patrzeć.
Cóż, nie podoba mi się nałożenie pudru, kolczyki, " czarne " oczy i sztuczne rzęsy, w
każdym razie wszystko, jedynie co mi się podoba to nos i włosy, oczy też ujdą.
2 / 1O
Delikatny morski makijaż wraz z jasnym błękitem, a także z twoim jedynym pudrem.
Podniosłam tylko usta, ponieważ były za nisko. Jestem zadowolona ze swojego makijażu.
Kiedy Cię zobaczyłam, o mało nie spadłam z krzesła. Nic nie będę opisywać, ocena sama ci powie.
3 / 1O
Twoja szafa jest za bardzo " emowa ". Nie mogłam zrobić żadnego
eleganckiego stroju .
OCENA KOŃCOWA : + 2




Hmm ja bym spróbowała zrobić outfit z czarnymi platformami. Połączyć czarną bluzeczkę tubę z czarną prostą spódnicą co dało by nam 'małą czarną'. Dodała bym darmowy blazer (ten w kolorach niebieskim, białym i czarnym) na rękę komplet z trzech bransoletek plus pasek. Jak oceniasz? :))
OdpowiedzUsuńuroczaaneczka4
bardzo pomysłowo - prosto i z klasą ;D
UsuńDzięki, gdy wykończę apartament i swoją doll na pewno zgłoszę się do oceny i metamorfozy :))
OdpowiedzUsuńWedług mnie całkiem ładnie ją zrobiłaś, a wiem że nie było to proste :P
OdpowiedzUsuńStylizacja ,,po'' jest śliczna. Ten makijaż ,,przed'' o zgrozo!
OdpowiedzUsuń