środa, 25 lipca 2012

"KRYTYKA NA DYWANIKU cz.2"

Dziś oceniamy kolejne trzy dziewczyny - weronikadyndi, Wera11160 oraz  koralina2346. Zaraz okaże się, czy dziewczyny sprostały zadaniu i wyglądają dobrze, czy może poniosły porażkę. Zapraszamy do kolejnej części 'Krytyki na Dywaniku'. 


Przypominam punktację:
1-3 - oj oj, lepiej zniknij nam z oczu;
4-5 - stać ciebie na więcej;
6 - bomba, uciekajmy do schronu.

weronikadyndi
 
  
Saritka1995: Po pierwsze na usta mi się ciśnie pytanie - dlaczego nie uciekałaś przed tym psem, który poszarpał ci te spodnie? No dlaczego?!. Buty, jak to adidasy, sneakery na Stardoll - nieudane. Marynarka sama w sobie nie jest zła, ale w połączeniu z resztą, nadaje całemu strojowi podwojony wyrazu beznadziejność. Fajna kokarda - ale do czego ona? Nie zdjęłaś z poprzedniej stylizacji - tak to wygląda. Nie podoba mi się to ani trochę, dlatego też daję ci 1.

LadyKinga199: Zachwyciła mnie Twoja bluzka. Jest taka fajna i oryginalna - lansik. Nienawidzę tych butów! Są okropne, tak samo jak te "dzikie" spodnie. Jakiś trend na ten zestaw? Nic na ten temat nie wiem. Marynarka/żakiet jest taka sobie. A ta kokarda? Czyżby bajki pomyliła? Daje Ci piękne, okrągłe 2.

Wera11160

Saritka1995: Podoba mi się dobór kolorów - niby prosty, niby zwyczajny, a fajnie wygląda. Bluzka dość fajna, ale nie powala na kolana, a rurki? W czarnym kolorze wyglądają najprzyzwoiciej. Dobrze dodane dodatki. Prosto i schludnie. Daję ci 4.

LadyKinga199: Jest tak jakoś nijako. Nie ma kurteczki. Dupy nie urywa. Nie wiem sama. Niby wszystko do siebie pasuje, ale jest pusto. Nie zachwyciło mnie to. Mam mieszane uczucia, nie wiem jak tą stylizację mam ocenić. Fakt że bardzo podoba mi się ta bluzka. Dam Ci 4-.

koralina2346

Saritka1995: A cóż to za słłitaśśna bluzeczka? Ojjej. Cudeńko. - pomyślała 6-latka. Najbardziej z Twojej stylizacji podobają mi się buty - okulary. A reszta? Do kosza. I spalić. Dziękuję za uwagę. Aa ocena, tylko jak to ocenić? No cóż 2 - doceniam, że w ogóle się w coś ubrałaś. Stać Cię na więcej. Wiem to.

LadyKinga199: Zacznijmy od tego że żaden element Twojego "cudaśnego" przebrania mi się nie podoba. Tak w ogóle zastanawiałaś się nad tą stylizacją? Masz za duże kajaki do tych butów albo są one źle założone. No brak słów. Wszystko jest brzydkie. Co mogę więcej napisać? Okropne leginsy, okropny projekt, torebka też mi się nie podoba. Jakieś wybrakowane. Przykro mi ale daję Ci 2.

A Wam która stylizacja najbardziej przypadła do gustu? Głosujcie. 




5 komentarzy: