Serdecznie dziękuję za tak czyny udział w głosowaniu. Nie przeciągając, do kolejnego etapu na stylizację miesiąca przechodzi... maja11misss. Jak widać, walka o 2 miejsce była zacięta i obu dziewczynom udało się. Wszystkim serdecznie gratuluję i przypominam też o najnowszym głosowaniu. Zadecydujcie, z kim maja11misss będzie konkurować :)
Gratulacje :D
OdpowiedzUsuńO.o wygrałam. B. się cieszę
OdpowiedzUsuń