Cześć, witajcie!
Jak już na pewno wiecie wygrałam konkurs na Redaktorkę ds. Metamorfoz, chociaż miałam godną rywalizację ze strony LadyPrincesslov :). Teraz chciałam napisać kilka zdań o sobie, jako powitanie ;). Tak więc mam na imię Zuzanna, jestem 12- letnią dziewczyną z średnio długimi włosami w kolorze jasnego brązu. Mam duże niebieskie oczy i jestem wysoka. Lubię podróżować, najlepiej za granicę i samolotem ^^. Żeby Was nie zanudzać, aż tak bardzo, to już tyle o mnie. Mam nadzieję, że ciepło mnie powitacie na blogu i, że będzie duuużo komentarzy pod metamorfozami :].
- Zgonix.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz