piątek, 27 lipca 2012

Metamorfoza Agata_2506

Cześć, cześć! Dzisiaj piątek, wczoraj wróciłam z wakacji, było wspaniale! Zaprezentuję Wam metamorfozę, którą właśnie zrobiłam.

Agata_2506


PRZED: Jest ładnie, chociaż muszę się przyczepić. Tatuaż pasuje do tych butów i skarpetek, wygląda to raczej rockowo, a nie pasuje to do tego 'miejskiego' stylu, czyli do reszty. Przydałoby się tu coś jeszcze... Ogólnie rzeczy, które wybrałaś są ładne, wszystkie mi się podobają, za co masz u mnie duży plus.

PO: Co tu mówić, mi się osobiście podoba. Chociaż wiem, że buty średnio pasują, nie było pasujących. Masz piękne torebki.., dlaczego wybrałam dwie?, otóż nie wiedziałam, która pasuje, poza tym są śliczne! Pod tą (chyba) kamizelkę założyłam "dziurawy" podkoszulek HB, lubię te klasyczne spódniczki BASICS :).


PRZED: Hm. Klasycznie. Fryzura jest nie powiem, że brzydka, bo jest ładna, ale już trochę oklepana ;/. Słabo pomalowałaś oczy. Części twarzy są OK. Ale ten kolor brwi?

PO: Raczej mi się udało. Bardzo mi się podoba, ja zawsze robię jaśniutkie makijaże.., chociaż jeśli jest czym zaakcentować (chodzi o cień) to akcentuję ^^. Oczy pomalowałam dwoma cieniami z DOTH, przejechałam jeszcze eyelinerem. Nałożyłam lekko pudru (różowego). Fryzura i jej kolor uległy zmianie. Obniżyłam brwi. Pięknie.

OCENA: 4

PORADA: Dokup kilka ładnych ubrań, najlepiej nie drogich, żeby starczyło na więcej :). Kup jeszcze jakieś cienie.


- Zgonix.

2 komentarze: