środa, 25 lipca 2012

Wyniki pierwszej części 'Krytyki na Dywaniku'.


Serdecznie dziękuję za tak czyny udział w głosowaniu. Nie przeciągając, do kolejnego etapu na stylizację miesiąca przechodzi... maja11misssJak widać, walka o 2 miejsce była zacięta i obu dziewczynom udało się. Wszystkim serdecznie gratuluję i przypominam też o najnowszym głosowaniu. Zadecydujcie, z kim maja11misss będzie konkurować :)

2 komentarze: