poniedziałek, 23 lipca 2012

lolka198


Na pierwszy rzut oka, nie wygląda tak źle, lecz jak się przyjrzę nie mogę patrzeć.
Cóż, nie podoba mi się nałożenie pudru, kolczyki, " czarne " oczy i sztuczne rzęsy, w
każdym razie wszystko, jedynie co mi się podoba to nos i włosy, oczy też ujdą.

2 / 1O


Delikatny morski makijaż wraz z jasnym błękitem, a także z twoim jedynym pudrem.
Podniosłam tylko usta, ponieważ były za nisko. Jestem zadowolona ze swojego makijażu.



Kiedy Cię zobaczyłam, o mało nie spadłam z krzesła. Nic nie będę opisywać, ocena sama ci powie.

3 / 1O


Twoja szafa jest za bardzo " emowa ". Nie mogłam zrobić żadnego 
eleganckiego stroju . 


OCENA KOŃCOWA : + 2





5 komentarzy:

  1. Hmm ja bym spróbowała zrobić outfit z czarnymi platformami. Połączyć czarną bluzeczkę tubę z czarną prostą spódnicą co dało by nam 'małą czarną'. Dodała bym darmowy blazer (ten w kolorach niebieskim, białym i czarnym) na rękę komplet z trzech bransoletek plus pasek. Jak oceniasz? :))

    uroczaaneczka4

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, gdy wykończę apartament i swoją doll na pewno zgłoszę się do oceny i metamorfozy :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Według mnie całkiem ładnie ją zrobiłaś, a wiem że nie było to proste :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Stylizacja ,,po'' jest śliczna. Ten makijaż ,,przed'' o zgrozo!

    OdpowiedzUsuń