Hejka! Właśnie wróciłam od mojej przyjaciółki, świetnie się bawiłyśmy :). Dzisiaj pakuję jeszcze barze podręczne, a jutro wyjeżdżam. Uwielbiam podróże, zwłaszcza samolotami ;). Nie zanudzam Was już, oto dzisiejsza metamorfoza.
angie.pangie
PRZED: Noo, podoba mi się, kolory się zgadzają.., mało dodatków, ale jest ładnie :). Śliczne spodnie, lubię też tą bluzeczkę.
PO: Hmm.., zrobiłam takie "coś", jak dla mnie jest ładnie, nie mogłam dopasować torebki, ale się raczej bez niej obędzie ;]. Bardzo podobają mi się te buty i chusta ^^.
PRZED: No, tu mi się już mniej podoba, zwłaszcza ta grzywka ;/. Części twarzy nie są za dobre.., zwłaszcza noc i brwi, na usta przymknę oko.
PO: No jakoś Cię pomalowałam, użyłam różnych cieni, jeśli nie widać to kliknij w obrazek. Nałożyłam trochę różu. Pomalowałam usta. No, to tyle.
OCENA: +4/-5
PORADA: Popracuj nad dodatkami i twarzą Doll.
Jutro zaczyna LadyPrincesslov, powodzenia Ci życzę :).
- Zgonix.




Metamorfoza jest śliczna ♥ Bardzo ładne kolory ;) Przed bardzo podobają mi się spodnie, są cudowne! Z dalka grzywka wygląda dobrze.
OdpowiedzUsuńChodzi o 'PO'? :)
UsuńMnie jeszcze tak bardzo grzywka nie razi, jak te usta..
OdpowiedzUsuńStrój ,,po'' nie podoba mi się, ale twarz ,,po'' to sukces! :)Pzdr.
OdpowiedzUsuńCo jest takim 'sukcesem' w makijażu 'PO' ? o.O
UsuńBardzo ładnie, delikatnie i z charakterkiem :D
OdpowiedzUsuń