środa, 11 lipca 2012

Nowy wygląd.

Co sądzicie o nowym wyglądzie? Pasuje do całości nowy nagłówek? Mnie się podoba, w końcu dopasowałam to tło, na które zawsze miałam ochotę, ale nie wiedziałam jak ustawić je.

Czekam na Wasze opinie. 

Pozdrawiam - Saritka1995.

8 komentarzy:

  1. niesamowity, tylko szkoda że nas nie ma . : 3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. chciałam coś pokombinować z większą ilością osób, ale za nic nie mam ładnego zdjęcia, żeby się nim wspomanagać ;c jesli masz jakas fajna focie, to dawaj ;D

      Usuń
  2. Cieniowanie jest dziwne :?. Nagłówek ładny, ale po tamtym (mistrzowskim) to szok...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. czyli tamten był lepszy?
      hm, robiłam ta samo metoda cieniowanie.. moze faktycznie inaczej jest..
      ale przyznaje sie lewa reka mi nie wyszla XD

      Usuń
  3. Mi się podoba wszystko,tylko nie mogę się przyzwyczaić. xd
    ale jest super.;3

    OdpowiedzUsuń
  4. Jest wspaniale! Świetnie wygląda to tło!

    OdpowiedzUsuń
  5. Jest prześliczny! Najbardziej podobają mi się brzózki ;) ♥

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładny idealnie pasuje do tła.. :-)

    OdpowiedzUsuń