Co sądzicie o nowym wyglądzie? Pasuje do całości nowy nagłówek? Mnie się podoba, w końcu dopasowałam to tło, na które zawsze miałam ochotę, ale nie wiedziałam jak ustawić je.
chciałam coś pokombinować z większą ilością osób, ale za nic nie mam ładnego zdjęcia, żeby się nim wspomanagać ;c jesli masz jakas fajna focie, to dawaj ;D
niesamowity, tylko szkoda że nas nie ma . : 3
OdpowiedzUsuńchciałam coś pokombinować z większą ilością osób, ale za nic nie mam ładnego zdjęcia, żeby się nim wspomanagać ;c jesli masz jakas fajna focie, to dawaj ;D
UsuńCieniowanie jest dziwne :?. Nagłówek ładny, ale po tamtym (mistrzowskim) to szok...
OdpowiedzUsuńczyli tamten był lepszy?
Usuńhm, robiłam ta samo metoda cieniowanie.. moze faktycznie inaczej jest..
ale przyznaje sie lewa reka mi nie wyszla XD
Mi się podoba wszystko,tylko nie mogę się przyzwyczaić. xd
OdpowiedzUsuńale jest super.;3
Jest wspaniale! Świetnie wygląda to tło!
OdpowiedzUsuńJest prześliczny! Najbardziej podobają mi się brzózki ;) ♥
OdpowiedzUsuńBardzo ładny idealnie pasuje do tła.. :-)
OdpowiedzUsuń