To druga metamorfoza dzisiaj.
Antosia_
PRZED: No ujmę to jednym słowem: PRZEPIĘKNIE! Nic bym nie zmieniła! Wspaniała spódnica, też sobie ją muszę kupić :3. Nic więcej nie muszę dodawać.
PO: Użyłam dwóch bluzek, zrobiłam takie "misz masz". Ale i tak bardzo mi się podoba, jestem zadowolona.
PRZED: Piękny makijaż (zbliżcie sobie, jeśli nie widzicie). Części twarzy są O.K, zwłaszcza oczy. Ale co do brwi i nosa nie jestem przekonana. Lubię te włosy.
PO: I.., nic. No też jestem zadowolona. Musnęłam pudrem policzki, pomalowałam oczy różnymi kolorami. Zmieniłam fryzurę.
OCENA: 5+
PORADA: Jednak możesz dokupić parę ubrań, ale w takim "Twoim" stylu najlepiej :*.
- Zgonix.




Śłicznie. Szkoda, że stylizacja ,,Przed'' jest w połowie moja. ;/
OdpowiedzUsuńPrzepraszam, że co? Użycie tej samej spódniczki uważasz zaraz, że ściągnełam po Tobie? -.-
UsuńTak dla wyjaśnienia kombinowałam przez ten czas gdy robili mi metamorfoze i uchwycili mi akurat tą wersje. Teraz jest inna.... -.-
Ten komentarz został usunięty przez autora.
UsuńNo, ale nie moja wina, że nie uchwyciłam nowej! A chociaż skomentuj jak Ci się podoba.
UsuńAle to nie w tym rzecz, nie obwiniam Ciebie za nic. c: Chdzi mi tylko o to, że MissDirtyFresh myśli, że skopiowałam jej stylizacje.... -.-
UsuńA co do metamorfozy to bard mi się podoba. Kiedyś napewno użyję tego połączenia( bluzka+bluzka). :) Makijaż też jest ładny, lubię bardzo fryzurę którą użyłaś! c:
Już dziś zrobiłam wieeelki zakupy. Dzięki! c;
Rozumiem... Cieszę, że Ci się podoba c:.
UsuńTa stylizacja ,,przed'' jest śliczna. I makijaż też! Część ,,po'' jest na niższym poziomie :).
OdpowiedzUsuńBardzo fajna, pomysłowa :)
OdpowiedzUsuń