niedziela, 29 lipca 2012

Metamorfoza Antosia_

To druga metamorfoza dzisiaj.

Antosia_


 PRZED: No ujmę to jednym słowem: PRZEPIĘKNIE! Nic bym nie zmieniła! Wspaniała spódnica, też sobie ją muszę kupić :3. Nic więcej nie muszę dodawać.

PO: Użyłam dwóch bluzek, zrobiłam takie "misz masz". Ale i tak bardzo mi się podoba, jestem zadowolona.



PRZED: Piękny makijaż (zbliżcie sobie, jeśli nie widzicie). Części twarzy są O.K, zwłaszcza oczy. Ale co do brwi i nosa nie jestem przekonana. Lubię te włosy.

PO: I.., nic. No też jestem zadowolona. Musnęłam pudrem policzki, pomalowałam oczy różnymi kolorami. Zmieniłam fryzurę.

OCENA: 5+

PORADA: Jednak możesz dokupić parę ubrań, ale w takim "Twoim" stylu najlepiej :*.

- Zgonix.

8 komentarzy:

  1. Śłicznie. Szkoda, że stylizacja ,,Przed'' jest w połowie moja. ;/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepraszam, że co? Użycie tej samej spódniczki uważasz zaraz, że ściągnełam po Tobie? -.-
      Tak dla wyjaśnienia kombinowałam przez ten czas gdy robili mi metamorfoze i uchwycili mi akurat tą wersje. Teraz jest inna.... -.-

      Usuń
    2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    3. No, ale nie moja wina, że nie uchwyciłam nowej! A chociaż skomentuj jak Ci się podoba.

      Usuń
    4. Ale to nie w tym rzecz, nie obwiniam Ciebie za nic. c: Chdzi mi tylko o to, że MissDirtyFresh myśli, że skopiowałam jej stylizacje.... -.-
      A co do metamorfozy to bard mi się podoba. Kiedyś napewno użyję tego połączenia( bluzka+bluzka). :) Makijaż też jest ładny, lubię bardzo fryzurę którą użyłaś! c:
      Już dziś zrobiłam wieeelki zakupy. Dzięki! c;

      Usuń
    5. Rozumiem... Cieszę, że Ci się podoba c:.

      Usuń
  2. Ta stylizacja ,,przed'' jest śliczna. I makijaż też! Część ,,po'' jest na niższym poziomie :).

    OdpowiedzUsuń