Przepraszam za moją nieobecność. Nie mam niestety laptopa i muszę ratować się telefonem, ale jego zajebistość nie pozwala na dłużej logować się. Zrobiłam szybką metkę, bo kolin bardzo prosiła mnie. Jest na razie tylko twarz, bo to interesowało ją najbardziej.
Pozdrawiam Was :)
Ładny makijaż i ta fryzura.Cudo!
OdpowiedzUsuńWow, ja na telefonie nie zrobiłabym takiego make-upu. Fryzurka świetnie dobrana :)
OdpowiedzUsuń