Najprawdopodobniej jutro podam wyniki na nową redaktorkę ds. metamorfoz. Wiele się na blogu zmieni, nie tylko ludzie, ale także inne działy zostaną rozbudowane, a jeszcze inne rozpoczęte. Będę pewnie jeszcze potrzebować kilku osób do pomocy, jednak nie zapowiadam jeszcze żadnego castingu. Muszę jeszcze przegadać to z dziewczynami :)
Mam jeszcze do Was pytanie - co chcielibyście, aby zostało wprowadzone na blogu? Czekam na Wasze pomysły.
Serdecznie pozdrawiam - Saritka1995.
Może ocenianie pokoju? ;)Albo lalka miesiąca- po prostu zgłaszasz swoją lalkę i piszesz nick ze stardolla :)
OdpowiedzUsuńteż myślałam o lalce miesiąca i o najlepszym komentatorze. oczywiscie z nagrodami. hm, apartamenty.. hm. warte zastanowienia ;)
UsuńJa bym dodała komentatora miesiąca. I jeszcze może Konkursy..
OdpowiedzUsuńMetamorfozy apartamaentu. To czasochłonne ale warte pracy.
OdpowiedzUsuń