niedziela, 22 lipca 2012

Zapowiedź.


Najprawdopodobniej jutro podam wyniki na nową redaktorkę ds. metamorfoz. Wiele się na blogu zmieni, nie tylko ludzie, ale także inne działy zostaną rozbudowane, a jeszcze inne rozpoczęte. Będę pewnie jeszcze potrzebować kilku osób do pomocy, jednak nie zapowiadam jeszcze żadnego castingu. Muszę jeszcze przegadać to z dziewczynami :)

Mam jeszcze do Was pytanie - co chcielibyście, aby zostało wprowadzone na blogu? Czekam na Wasze pomysły.
Serdecznie pozdrawiam - Saritka1995.

4 komentarze:

  1. Może ocenianie pokoju? ;)Albo lalka miesiąca- po prostu zgłaszasz swoją lalkę i piszesz nick ze stardolla :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też myślałam o lalce miesiąca i o najlepszym komentatorze. oczywiscie z nagrodami. hm, apartamenty.. hm. warte zastanowienia ;)

      Usuń
  2. Ja bym dodała komentatora miesiąca. I jeszcze może Konkursy..

    OdpowiedzUsuń
  3. Metamorfozy apartamaentu. To czasochłonne ale warte pracy.

    OdpowiedzUsuń