piątek, 14 grudnia 2012

Co zrobić, kiedy Nasz budżet jest mocno okrojony..?


Na pewno często borykacie się z problemem braku bądź niedoboru stardollarów, a w Starplazie 'patrzy' na Was piękna, idealna sukienka lub buty, które koniecznie musicie mieć albo upatrzyliście idealny mebel do Waszej sypialni. Co więc nam pozostaje? Załamać ręce. Skądże! Mamy swoje sposoby. 

 Jednym z bardzo praktycznych sposobów (o ile macie status SS) jest sprzedaż starych, już nieużywanych rzeczy po dość okazyjnych cenach, które przyciągną nie jedną szafiarkę. W ten sposób można bardzo łatwo dorobić się pożądanej sumki SD, a przy tym pozbyć się 'śmieci' z szafy i zrobić miejsce innym. Ale co zrobić kiedy nie mam SS? Sposobów jest dość dużo, jednakże trzeba mieć czas i chęć. Na stardollowych blogach aż kipi od Mega Loterii, konkursów na stylizacje albo Mini konkursów. Te ostatnie to chyba najlepszy i najszybszy sposób. Można dosyć szybko zarobić nawet 50sd. A za to da się zrobić niemałe zakupy. Konkursy na najlepszą stylizację to także szybki i fajny sposób zarobienia, a przy tym można się świetnie bawić. Szczególnie, wtedy kiedy Naszym zadaniem jest wystylizowanie czyjejś dollki. Ale jak zrobić to tak dobrze by wygrać? Najpierw należy przejrzeć zgłoszone już prace. Sprawdzić, co najczęściej używali inni i co może do danej dollki bądź rzeczy najlepiej pasować oraz by cała stylizacja wyglądała niebanalnie i zapadała w pamięć. To główne Nasze cele. Sama kiedyś prowadziłam taki konkurs. Wybór najlepszego outfitu polegał u mnie na eliminacji na podstawie - kreatywność+rozwinięcie tematu+samodzielność. Często prace pokrywały się ze sobą, ludzie używali tylko tych popularnych ubrań rezygnując przy tym z tym mniej wartościowych. Dodatkowo, by to Nasza praca była najlepsza można coś 'pokombinować' lekko z gotową pracą (tj.zmienić pozę, dodać jakiś niebanalny podpis, zmienić tło). Co do Mega loterii. Tutaj Nasz los leży już wyłącznie w rękach generatora liczb. Trzeba podkreślić jednak, że największe szanse mają zgłoszenia mniej więcej ze środka. Początek i koniec jest najrzadziej losowany. 


Mam nadzieję, że te rady przydadzą się Wam nie tylko w konkursach tutaj, ale także na innych blogach. Są to triki sprawdzone. Jednakże trzeba jeszcze dodać, że nie odłącznym, ba chyba najważniejszym czynnikiem powodzenia w każdej loterii, nie tylko tej stardollowej jest SZCZĘŚCIE!

A może Wy też macie jakieś triki i chcecie się nim podzielić? Czekam na nie z ogromną niecierpliwością :) Serdecznie Was pozdrawiam!

8 komentarzy:

  1. Fajny artykuł :) Ale jak się nie ma SS to jak się weźmie te np. 50 sd? :C

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wtedy dostaniesz prezent o wartości 50 SD.

      Usuń
    2. Właśnie, wybiera się rzeczy jakie się chce :)

      Usuń
  2. Świetny artykuł. :-) Na pewno się przyda.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się, na pewno skorzystam z twoich rad. Po co wydawać realną kasę na doładowanie sd, skoro można poświęcić parę minut na udział w mini konkursie. Dodałabym jeszcze, ze niektóre blogi oferują sd w zamian za dodanie się do obserwatorów.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, jak dobrze poszukasz znajdziesz takie blogi. Bodajże Stardollowe Ploteczki oferowały 10sd za dodanie się do obs :)

      Usuń