Przed: Podobają mi się części twarzy, jest szaro-buro, ale ja tak lubię. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia.
Po: Zrobiłam bardzo podobną wersję, tyle że zamiast eleganckiego kucyka, dałam czarne, krótkie włosy. Makijaż jest w niemalże identycznej kolorystyce, tyle że dodałam zielony i fioletowy.
Po: Bardzo podoba mi się to, co stworzyłam. Sweterek połączony z pięknym płaszczykiem(♥), kołnierzyk, szare spodnie. Co do dodatków, użyłam czarnej torby, branzoletki, kapelusza, ciemnych okularów oraz takich samych butów.
Lepiej Przed czy Po?

alicecullen.bmp)
Makijaż Po jest przecudny . Stylizacja zresztą też. Lepiej PO
OdpowiedzUsuńmakijaż po - mistrzostwo.
OdpowiedzUsuńDziękuję za miłe komentarze :)
OdpowiedzUsuńChciałabym przeprosić Sarę za tę prawie tygodniową przerwę. Postaram się dodawać metamorfozy codziennie, ewentualnie co drugi dzień.
Jeżeli metki będą tak świetne jak ta, to możesz je robić nawet raz na dwa tygodnie hahhh :D
UsuńHahaha, dzięki :)
UsuńHehe jets to naprawdę świetna metamorfoza nic dodać, nic ująć!!!! Na 5!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam'
milusia963
Poprawka na 5 +! :)
OdpowiedzUsuńFruzia331