sobota, 15 grudnia 2012

Metamorfoza AliceCullen3010

Przed: Podobają mi się części twarzy, jest szaro-buro, ale ja tak lubię. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia.
Po: Zrobiłam bardzo podobną wersję, tyle że zamiast eleganckiego kucyka, dałam czarne, krótkie włosy. Makijaż jest w niemalże identycznej kolorystyce, tyle że dodałam zielony i fioletowy.

Przed: Typowa, elegancka stylizacja. Podoba mi się połączenie bieli z czernią. Pod tę białą koszulkę dałabym białą podkoszulkę, lub biały stanik z Basick. Ta spódnica mi się już trochę nudzi, ale nie jest źle.
Po: Bardzo podoba mi się to, co stworzyłam. Sweterek połączony z pięknym płaszczykiem(♥), kołnierzyk, szare spodnie. Co do dodatków, użyłam czarnej torby, branzoletki, kapelusza, ciemnych okularów oraz takich samych butów.

Lepiej Przed czy Po?

7 komentarzy:

  1. Makijaż Po jest przecudny . Stylizacja zresztą też. Lepiej PO

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe komentarze :)
    Chciałabym przeprosić Sarę za tę prawie tygodniową przerwę. Postaram się dodawać metamorfozy codziennie, ewentualnie co drugi dzień.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeżeli metki będą tak świetne jak ta, to możesz je robić nawet raz na dwa tygodnie hahhh :D

      Usuń
  3. Hehe jets to naprawdę świetna metamorfoza nic dodać, nic ująć!!!! Na 5!
    Pozdrawiam'


    milusia963

    OdpowiedzUsuń