Kolejna odsłona znanego Wam już cyklu 'Krytyka na Dywaniku'. Ogłaszam już, że wkrótce zacznie się kolejna tura. Tymczasem dzisiaj będziemy oceniać: Vikula5, radek06, nikolka2508 oraz .Cynamonkę.
.Cynamonka.
Saritka1995: Lekką militarię czuć z Twojej stylizacji. Jednak całość choć jest bardzo zachowawcza, utrzymana w stonowanych kolorach nie zachwyca. Tak proste stylizacje muszą ujmować, a jeśli niczym się nie wyróżniają idą prosto do kosza. Tak jest tutaj - nudo, mdło i nijako.
LadyKinga199: Nie jest źle. Miałaś dobrą intencję, jednak nie do końca Ci wyszła. Nienawidzę takich butów! Trend który w ogóle nie powinien się pojawić. Brakuje w tej stylizacji 'czegoś' co by ją ożywiło - mam na myśli biżuterię i torebkę w ciekawych kolorach. Włosy, a raczej ich kolor jest straszny. Za to wielki plus za połączenie szalika, kurtki i spodni.
nikolka2508
Saritka1995: No no, jest bardzo fajnie. Tutaj prostota została
zachowana, zabalansowana i robi wrażenie. Bardzo podoba mi się
połączenie koloru tuniki z szarością spodni. Dodatki choć są bardzo
proste idealnie urozmaicają całość. To jest to!
LadyKinga199:Miałam bardzo podobną stylizację. Ogólnie bardzo mi się podoba, zwłaszcza kolory. Kocham te buty i torebkę :* Nie wiem co mam napisać, wszystko do siebie pasuję. Super!
radek06
Saritka1995: Podstawa całej stylizacji jest dobra i można ja bardzo ciekawie wykreować. Jednak Ty, dobierając takie dodatki lekko mówiąc - zepsułaś ją. Oxfordki choć są bardzo ładne według mnie totalnie nie pasują tutaj. Całą sprawę na domiar złego niszczy torebka (czy coś w tym stylu), okulary (?) i okropna czapka. Dziary na rękach? Tutaj nie, absolutnie.
LadyKinga199:Nie podoba mi się. Tatuaże w ogóle tutaj nie pasują. Ten beret jest ładny dopóki się go nie założy. Okropnie pomieszałaś! Te buty w ogóle nie pasują tak jak torebka i spodnie. Nie wiem, ale to jest okropne połączenie.Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wygląda na to że Twoja medoll ma garb. Bywa... Nie mogę znaleźć żadnej pozytywnej perspektywy.
Vikula5
Saritka1995: Miało być modnie, z kołnierzykiem i innymi bajerami, a wyszło jak wyszło. Choć na pierwszy rzut oka całość nie wygląda najgorzej, nie wydaje się być totalną pomyłką, to jest w niej coś, co hamuje uczucie podobania się. Może to zasługa tej niezbyt lubianej sukienki..?
LadyKinga199: Emocje jak po zbieraniu ziemniaków. Kto normalny na koszulę z kołnierzem (na dodatek w innym kolorze) zakłada sukienkę z gorsetem? Torebka w dziwnym miejscu o dziwnym kolorze. Ahh no i te cudowne rajstopy. Przypominasz mi kelnerkę, ale w gorszym tego słowa znaczeniu.



Nikt nie lubi być krytykowanym, ale cóż... dziękuję :3
OdpowiedzUsuńRady bardzo przydatne, opisy też niczemu sobie :)
OdpowiedzUsuńNajbardziej podoba mi się stylizacja nr. 2
OdpowiedzUsuńnr 2 :)
OdpowiedzUsuńFruzia331