Przed: Twarz i makijaż są jak najbardziej poprawne. Jednak nic mnie tu nie zaskoczyło, a ja lubię twarze niespotykane.
Po: Zrobiłam malinowy make-up. Delikatnie zmieniłam położenie części twarzy, dodałam krótką fryzurkę w jasnym kolorze :)
Przed: Nie wiem dlaczego stoisz krzywo, i nie wnikam. Stylizacja wywołuje we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony podoba mi się bluzka, i okulary. Z dołem jest już dużo gorzej. Zmieniłabym buty i podkolanówki.
Po: Bardziej luźna stylizacja, podoba mi się. Dokup torebki, bo masz ich niewiele.
Lepiej Przed czy Po?

Vanessa1diva.bmp)
Świetne połączenie kolorów w makijażu PO.Ogólnie lepiej PO,choć w PRZED jestładne połączenie bluzki i spódnicy,ale twoja stylizacja jest cudowna,też takie lubię :]
OdpowiedzUsuńNiezbyt podoba mi się metamorfoza. Strojem mnie w ogóle nie zaskoczyłaś, bo moim zdaniem- nie wykazałaś się. ;) A torebek mam sporo, mi wystarczają. ;> Co do mojej stylizacji- te buty kocham, a bez ZAkolanówek byłoby pusto. Makijaż jest w miarę ok, lecz oczy wyglądają jak śliwki. o.O Dziękuję za poświęcony czas i chęci na wykonanie metamorfozy mojej Doll. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Vanessa_1Diva
Bardziej mi się podoba przed :c
OdpowiedzUsuńCenię twoje metamorfozy, uważam ZWYKLE za udane
OdpowiedzUsuńtu jednak wolę "przed"
Uważam,że z makijażem jest lepiej PRZED , bo nienawidze tej fryzury, a z ubraniami lepiej PO
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
milusia963
Po :)
OdpowiedzUsuńFruzia331