środa, 19 grudnia 2012

Metamorfoza Vanessa_1Diva

Przed: Twarz i makijaż są jak najbardziej poprawne. Jednak nic mnie tu nie zaskoczyło, a ja lubię twarze niespotykane.
Po: Zrobiłam malinowy make-up. Delikatnie zmieniłam położenie części twarzy, dodałam krótką fryzurkę w jasnym kolorze :)

Przed: Nie wiem dlaczego stoisz krzywo, i nie wnikam. Stylizacja wywołuje we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony podoba mi się bluzka, i okulary. Z dołem jest już dużo gorzej. Zmieniłabym buty i podkolanówki.
Po: Bardziej luźna stylizacja, podoba mi się. Dokup torebki, bo masz ich niewiele.

Lepiej Przed czy Po?

6 komentarzy:

  1. Świetne połączenie kolorów w makijażu PO.Ogólnie lepiej PO,choć w PRZED jestładne połączenie bluzki i spódnicy,ale twoja stylizacja jest cudowna,też takie lubię :]

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezbyt podoba mi się metamorfoza. Strojem mnie w ogóle nie zaskoczyłaś, bo moim zdaniem- nie wykazałaś się. ;) A torebek mam sporo, mi wystarczają. ;> Co do mojej stylizacji- te buty kocham, a bez ZAkolanówek byłoby pusto. Makijaż jest w miarę ok, lecz oczy wyglądają jak śliwki. o.O Dziękuję za poświęcony czas i chęci na wykonanie metamorfozy mojej Doll. :)

    Pozdrawiam.
    Vanessa_1Diva

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardziej mi się podoba przed :c

    OdpowiedzUsuń
  4. Cenię twoje metamorfozy, uważam ZWYKLE za udane
    tu jednak wolę "przed"

    OdpowiedzUsuń
  5. Uważam,że z makijażem jest lepiej PRZED , bo nienawidze tej fryzury, a z ubraniami lepiej PO
    Pozdrawiam

    milusia963

    OdpowiedzUsuń